Feed، ضیافتی با زامبی ها!

اگر این نوشته را می‌خوانید، پس سابقه قرنطینه و تجربه شرایطی که تا حدودی آخرالزمانی است را دارید. چون این پست در زمان قرنطینه جهانی کرونا نوشته شده است. همه ما دلمان می خواست تا آخرالزمان هیجان انگیز تر باشد. تا با یک چوب خارپیچ شده و شاتگان به جنگ زامبی ها و فضایی ها برویم. اما خوب قسمت نشد!. کتاب feed کمک  می کند تا بتوانیم یک آخرالزمان هیجان انگیز را تجربه کنیم!

درباره کتاب

کتاب feed ، جلد اول 3 گانه News flesh است. این 3 گانه به منشا زامبی ها، راه های مقابله و تغیرات سیاسی که زامبی ها منجر به ایجاد آن شده اند می پردازد. این کتاب اولین بار در سال 2010 منتشر شد و نظرات خوبی هم دریافت کرد. به طوری که ارباب ژانر وحشت، استفن کینگ آن را تحسین کرده است!. همچنین این کتاب جزو پرفروش های آمازون است. نویسنده کتاب feed ، میرا گرنت است.

چگونگی نوشتن داستان

الهام لازم برای نوشتن کتاب Feed از ترکیب علایق مک گوایر به فیلم‌های ترسناک و ویروس شناسی نشات می‌گرفت. مک گوایر یک ویروس زامبی می‌خواست که جامعه_خراب کن باشد و همچنین بتوان از آن نجات پیدا کرد. و دو سال را صرف توسعه مفاهیم این ویروس و عواقب آن کرد. یکی دیگر از جنبه‌های مک گوایر که بخواهد با آن مقابله کند عدم آگاهی از شخصیت‌های تخیلی و تخیلی است: در رمان او، فیلم‌هایی مثل طلوع مردگان ۹۷۸) به عنوان کمکی به بقای نسل بشر شناخته می‌شوند.

برخلاف سابقه ذکر شده در بالا، مک گوایر در حال کش‌مکش با توطعه داستانی بود تا اینکه یک دوست پیشنهاد استفاده از یک کمپین ریاست‌جمهوری به عنوان ابزار چارچوب سازی را داد. این موضوع به مک گوایر اجازه می‌دهد تا یک بخش بزرگ از مسائل را مورد بررسی قرار دهد و نتایج تغییردهنده زندگی که توسط آخرالزمان زامبی ها را ایجاد شده بود را نشان دهد.
 

خلاصه داستان

سال ۲۰۱۴ بود. ما سرطان را درمان کردیم. ما سرماخوردگی معمولی را شکست دادیم. اما در حین انجام این کار، چیزی جدید ایجاد کردیم، چیزی وحشتناک که هیچ‌کس نمی‌توانست آن را متوقف کند. عفونت شیوع پیدا می‌کند و قطعات ویروسی، بدن و ذهن را با یک فرمان غیرقابل توقف تسخیر می‌کنند: تغذیه کردن. اکنون، بیست سال بعد از قیام، جورجیا و شان میسون به دنبال بزرگ‌ترین داستان زندگی خود هستند. حقیقت برملا خواهد شد، حتی اگر آن‌ها را بکشد. کتاب feed ، یک رمان هیجان‌انگیز و به شدت تحسین برانگیزی از دنیای ما است — رمانی از گیکها، زامبی ها، سیاست و رسانه‌های اجتماعی.

دانلود ترجمه کتاب feed

 چپتر 1 رو رایگان گذاشتیم تا با کتاب آشنا بشید و اگر دوست داشتید، چپترهای دیگه رو خریداری کنید. ولی نگران نباشید. قیمتشون زیاد نیست.

 

قسمتی از متن کتاب

داستان ما از جایی شروع می شود که داستان های بیشماری طی بیست وشش سال گذشته پایان یافتند: قصه  با این مورد آغاز می‌شود که برادرم شان تصمیم به انجام ایده جالبی می گیرد . که بیرون برود و با چوب به یک زامبی سیخونک بزند تا ببیند که چه اتفاقی می افتد.

انگار پیش از این  نمی دانستند چه اتفاقی رخ می دهد وقتی که یک زامبی را آشفته کنند. زامبی می چرخد و گازت می گیرد و تو همان چیزی  می شوی که بهش سیخونک زده بودی. این تعجب آور نیست. طی بیست سال  گذشته این اصلا حیرت آور نبوده و اگر می خواهید دلیل فنی آن را بدانید باید بدانید که قبلا ها تعجب آور نبود.

زمانیکه  اولین نشانه عفونت  اعلام شد که جارزنان  فریاد می‌کشیدند  که مرده ها از قبر برخواستند و روز قیامت نزدیک است. آنها همانند فیلم های ترسناک رفتار می کردند که که طی دهه ها برایمان تعریف کرده بودند . که آدمها در این مواقع چطور رفتار می کنند. تنها نکته متعجب کننده این بود که این بار واقعا داشت اتفاق می افتاد.

‘اطلاعات کلی’ responsive_styling=’avia_responsive_table’ id=” custom_class=” av_uid=’av-sarxt3′][av_row row_style=” av_uid=’av-malh8a’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-l2943e’]نام اصلی: Feed[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-j1u5sa’]نویسنده: میرا گرنت
Mira Grant[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-h2iuy2′]سال انتشار: 210[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-1myn8a’]تعداد چپترها: 30 چپتر [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-dmv4lm’]تعداد صفحات: 608 صفحه[/av_cell][/av_row][av_row row_style=” av_uid=’av-d4e1p6′][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-aev8t6′]ژانر: وحشت، آخرالزمانی، زامبی[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-8t8wvu’]مترجم: S.Missy[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-7sttt6′]ISBN-10: 0316081051[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-6336dm’]اقتباس سینمایی: ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.