رمان healer’s apprentice، عاشقانه ای با حس فانتزی کلاسیک

ترجمه کتاب شاگرد شفاگر
کتاب شاگرد شفاگر (The Healer’s Apprentice)، کتابی است در سبک فانتزی و درام، نوشته ملانی دیکرسون. این کتاب در اصل یک سه گانه است و این اولین جلد ماجراجویی های یک دختر جوان است. اگر از طرفداران جین آستین، شارلوت و امیلی برونته و کلا داستان های کلاسیک انگلستان هستید، این کتاب را از دست ندهید.

یک داستان واقع گرایانه با ضرآهنگ تندِ زیبای خفته، داستان پری از خانواده سلطنتی، عاشقانه و خطرناک. ترکیب استادانه عشق و دل شکستگی همراه با پایان غیرمنتظره! این رمان، همه چیزی است که طرفداران ژانر فانتزی، تاریخی، و قرون‌وسطی که آرزویش را دارند.

خلاصه کتاب

رز به عنوان کارآموز شفاگر در قلعه هاگنهایم کستل انتخاب شده است، یک فرصت استثنایی برای دختری که پدرش چوب است. در حالی که او اغلب از دیدن خون احساس ناراحتی می‌کند، رز مصمم است خودش را به عنوان شخصی با کفایت به اثبات برساند. شکست به این معنا است که به خانه باز گردد تا با مرد مجرد پیری ازدواج کند که مادرش برای او انتخاب کرده است. تاجری چندش آور که حتی دیدنش حال رز را بد می کند.

وقتی لرد “هملین“، دوک آینده صدمه می بیند، این رز هست که باید بهش رسیدگی کند همان طور که برای درمان زخم او کار می‌کند، شروع به متوجه شدن احساساتی می‌کند که هرگز قبل از این احساس نکرده و در فکر است که آیا او لرد هم همین احساس را دارد. اما عاشق شدن ممنوع است، چون لرد “هملین نامزد یه زن جوان مرموز شده که در خفا بسر می برد. وقتی زندگی رز به سمت سردرگمی می‌چرخد، او باید اولین قدم را برای کشف سرنوشت خود بردارد.

دانلود کتاب شاگرد شفاگر

the healers apprentice

چپتر 1 رو رایگان گذاشتیم تا با کتاب آشنا بشید و اگر دوست داشتید، چپترهای دیگه رو خریداری کنید. ولی نگران نباشید. قیمتشون زیاد نیست.

قسمتی از متن کتاب

_”تو که منو دست نمی‌ندازی، رز رومر. هر دختری دوست داره که ازدواج کنه. بعلاوه، اون طرف خیابون توی ماتیاس رو نگاه کن.” هیلدی با چشمانش اشاره کرد.
_”اون هر فرصتی گیرش بیاد باهات حرف می‌زنه، و خیلی هم خوش‌تیپه.”
رز صدایش را صاف کرد.

_ “پسر آهنگر؟ با اون پوزخند شهوانیش؟ اون فقط یه چیز از من می‌خواد، اون هم ازدواج نیست.”
­_”چطور میتونی انقدر مطمئن باشی؟…”
صدای هیلدی با ورود شش مرد اسب سوار به پیچ خیابان باریک در میان همهمه‌ی جمعیت محو شد.
هیلدی گیس بلند طلایی اش را گرفت و آن را روی شانه‌اش انداخت سپس لب‌هایش را گاز گرفت تا قرمز شوند. _”حداقل باید تلاش کنی توجهشون رو جلب کنی.”
رز سرش را به علامت مخالفت تکان داد.

_”تو می‌دونی که لرد هاملین نامزد کرده و نامزدیش هم دست کمی از ازدواج نداره. لرد روپرت هم باید با یک وارث ازدواج کنه.”

رز دست دوستش را گرفت. یک نفر باید عاقلانه تصمیم می‌گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.