کتاب در میان علفزار بلند حاصل همکاری جو هیل و استفن کینگه. روایتی استادانه از ترس و تعلیق! از همون صفحات اول یه موجی از وحشت و نگرانی رو احساس می کنید و مشتاق می شید که ببینید قضیه چیه!

خوبه بدونید جو هیل پسر استفن کینه. اینکه چرا فامیلی هاشون فرق داره رو منم نمی دونم! شاید نمی خواسته از اعتبار پدرش استفاده کنه! هر چیزی که هست، کتاب معرکه ایه و خوندنش اکیدا توصیه میشه!

خلاصه کتاب

کتاب در میان علفزار بلند، با خواهر و برادری شروع می‌شود که بعد از شنیدن صدای یک پسر جوان که برای کمک از میان علف‌های بلند گریه می‌کند، کنار جاده می‌ایستند. ظرف چند دقیقه، آن‌ها در تاریکی گم می‌شوند، عمیق‌تر از آن چه که نظر می‌رسد، و آن‌ها هم یکدیگر را گم می کنند. فریادهای پسرک بیشتر و بیشتر عاجزانه می شود. چیزی که به دنبال آن می‌آید، یک داستان ترسناک، سرگرم‌کننده و استادانه است، همان طور که تنها استفن کینگ و جو هیل می‌توانند آن را برایمان بگویند.

دانلود ترجمه کتاب in the tall grass

کتاب در میان علفزار بلند

اطلاعات کلی’ responsive_styling=’avia_responsive_table’ id=” custom_class=” av_uid=’av-sarxt3′][av_row row_style=” av_uid=’av-22hm4h’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-j2kiap’]نام اصلی: In The Tall Grass[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-hnldhd’]نویسنده: استفن کینگ
جو هیل[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-1iz0wx’]سال انتشار: 2012[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-dq4kfl’]تعداد چپترها: 3 چپتر [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-c0sx4h’]تعداد صفحات: تقریبا 80 صفحه[/av_cell][/av_row][av_row row_style=” av_uid=’av-b595s1′][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-9uz4xd’]ژانر: وحشت، تعلیق[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-7ft9yp’]فرمت فایل: PDF[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-6bwdkh’]چاپ شده در مجله[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-4o6dvl’]اقتباس سینمایی: دارد
(افتضاحه ولی!)[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-2cdmhd’]مترجم: MHD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.