مدرسه قهرمانانه من، بهشت دوست داران شونِن!

مدرسه قهرمانانه من از قویترین انیمه های سبک شونن محسوب می‌شه. (شونن یعنی پسرانه) این یعنی این که قراره اکشن زیادی توی انیمه ببینیم. اما این انیمه در کمال مهارت، داستان و اکشن رو کاملا در تعادل نشون می‌ده. با این که شخصیت ها زیادن اما روی همشون کار شده و بشدت دوست داشتنی هستن.جالب اینجاست که مدرسه قهرمانانه من طرفدارای دختر زیادی هم داره. تا حالا 3 فصل از این انیمه اومده و قصل چهارم هم بزودی پخش می‌شه. برای دانلود اوپنینگ انیمه مدرسه قهرمانانه من به پایین همین صفحه مراجعه کنید. اگر دنبال یه انیمه اکشن، باحال و خنده دار می‌گردید، حتما این انیمه رو ببینیدش.

خلاصه

داستان مدرسه قهرمانانه من از جایی شروع میشه که دنیا دستخوش تغییر بزرگی شده. روزی یه بچه که می‌درخشیده در چین به دنیا میاد که قدرت های خارق العاده داشته. کم کم تمام مردم دنیا صاحب قدرت هایی میشن. به طبع بعضی از این افراد شرور میشن که اصطلاحا بهشون می‌گیم ویلِن.(villain) نقطه مقابل ویلن ها، قهرمانها هستن. توی این دنیا آرزوی هر کسیه که قهرمان بشه. داستان هم از یکی از همین آرزو به دل ها شروع میشه، یه پسر فوق کیوت که بی شباهت به کلم بروکلی نیست!

میدوریا در آرزوی UA

میدوریا ایزوکو که برخلاف اکثر مردم بدون هیچ قدرت خاصی به دنیا اومده، از بچگی دلش می خواد که قهرمان بشه. واسه همین دلش می خواد به بهترین مدرسه تربیت قهرمان یعنی UA راه پیدا کنه. بت بزرگ اون آلمایت، قهرمان شماره یک جهانه که اونم تو همون مدرسه درس خونده.  میدوریا از همون بچگی قهرمان هارو آنالیز می‌کرده و قدرت تحلیل بالایی داره. در نقطه مقابل اون، دوست بچگیش باکوگو کاتسوکی قرار داره. یه پسر بی اعصاب با یه قدرت خفن یعنی انفجار! باکوگو هم از بچگی آرزو داره قهرمان بشه. بنا به دلایلی باکوگو از میدوریا بیزاره. چرا؟ انیمه رو ببینید تا متوجه بشید 🙂

شروع مدرسه قهرمانانه من

یه روز میدوریا به طور اتفاقی به آلمایت برمی خوره. طی اتفاقاتی میدوریا عامل نجات باکوگو از دست یه ویلن میشه. همین اتفاق توجه آلمایت رو به این پسر کیوت جذب می کنه. آلمایت قدرت خودش رو به میدوریا میده و اونو جانشین خودش می کنه! از این جا به بعده که ما لحظه به لحظه با میدوریا هستیم تا به قهرمان شماره یک جهان تبدیل بشه!

میدوریا ایزوکومیدوریا ایزوکو

لقب: دِکو

میدوریا ایزوکو بدون هیچ قدرتی به دنیا اومد. در کودکی اوقات سختی در رابطه با کنار اومدن با این قضیه داشت. در هر صورت اون هیچ وقت تسلیم نشد و همیشه هدفش رو دنبال کرد. (تو مایه ناروتو) اون از بچگی با باکوگو دوسته و خیلی خوب می شناستش. رابطش با باکوگو نسبتا خوب بود تا اینکه یه بار سعی کرد جلوی قلدری کردن باکوگو برای یه بچه دیگه رو بگیره. از طرفی باکوگو کلا با میدوریا خیلی خوب نبود چون فکر می کرد اون خیلی ضعیفه. بعد از اون باکوگو از هیچ فرصتی برای اذیت کردن میدوریا دریغ نکرد.

میدوریا بعد از دیدن آلمایت زندگیش عوض شد. حالا که رویاش از همیشه بهش نزدیکتر بود، بیشتر تلاش کرد. ماه ها تمرین کرد تا بدنش توانایی تحمل قدرتی که آلمایت بهش میده رو پیدا کنه. در مسابقات ورزشی UA هم در مقابل رقیب قدرتمندی مثل تودوروکی شوتو خیلی خوب ظاهر شد. با اینکه هنوز به قدرتش مسلط نبود، حسابی تودوروکی رو به چالش کشید. میدوریا تحلیلگر بسیار خوبیه. همین باعث شد در مقابله با حادثه USJ هم خیلی هوشمندانه عمل کنه و بتونه جون دوستاشو نجات بده.

میدوریا شخصیت مهربونی داره. بشدت خجالتیه ولی وقتی بحث سر جون افراد میشه اون خیلی جدی میشه. از تمام توانش برای محافظت از دوستاش و اطرافیانش مایه می ذاره. همین باعث شده اون مرتبا دچار آسیب های جدی بشه. بعد از دیدن گرانتورینو اون تا حدی تونست قدرت هاشو کنترل کنه.

توشینوری یاگیتوشینوری یاگی

لقب: آلمایت

توشینوری یوگا ملقب به آلمایت، قهرمان شماره یک جهانه. شخصیت و قدرت اون طوریه که حتی دشمناشم نمی تونن ستایشش نکنن. “آلمایت به مظهر صلح” معروفه. اون قدرتمند، چابک، دلرحم و دوست داشتنیه. اون بُت خیلی از نوجوان هایی هست که آرزوی قهرمان شدن دارن. مثل میدوریا و باکوگو. آلمایت در ابتدا جزو افرادی بوده که قدرتی نداشتند. بعد ازمدتی یه قهرمان به اسم شیمورا نانا توجهش به اون جلب میشه و پتانسیل بالایی در اون می بینه. شیمورا قدرتی به آلمایت میده به نام ” One For All”. این قدرت سینه به سینه بین قهرمانان مختلف منتقل شده تا به آلمایت رسیده. که باعث میشه حمل کنندش قدرت و سرعتی فراانسانی بدست بیاره.

آلمایت طی یک حادثه بشدت صدمه می بینه. بعد از اون فقط می تونه 3 ساعت در روز فعالیت های قهرمانی انجام بده. به همین منظور به مدرسه UA میاد تا بتونه یک جانشین برای قدرتش انتخاب کنه. سرنوشت اونو با میدوریا ایزوکو آشنا می کنه. کسی که مثل خودش قدرتی نداره ولی بسیار جوانمرده. آلمایت شخصا تمرینات ایزوکو رو به عهده می گیره تا اونو به مظهر صلح بعدی تبدیل کنه.

آلمایت استقامت و ایستادگی بالایی داره. اون همیشه به توصیه استادش لبخند به لب داره. مظهر صلح فقط با جمله “من اینجام” (واتاشی وا کیتا) میتونه خیال همرو راحت کنه. آلمایت با پرداخت بهای سنگینی دوبار ویلن بزرگی به نام All For One رو شکست داد. اما این پیروزی به قیمت بازنشستگیش تموم شد.

باکوگو کاتسوکیباکوگو کاتسوکی

لقب: کاچان

باکوگو کاتسوکی، یه پسر شدیدا بی اعصاب و البته قدرتمنده. شاید در نگاه اول اون یه بی کله ی عشق انفجار به نظر بیاد. اما اون باهوشه و استراتژیست بسیار خوبیه. باکوگو به خوبی نسبت به نقاط ضعف خودش و حریفش واقفه و از اونا در جهت پیروزی استفاده می‌کنه.

باکوگو دوست دوران بچگی میدورا است. در 4 سالگی قدرتش نمایان شد و از همون موقع مورد تحسین قرار گرفت. اون میدوریا رو بخاطر اینکه قدرت نداشت ضعیف می دونست و ازش خوشش نمیومد. بعد از اینکه میدوریا سعی کرد جلوی قلدری کردنشو بگیره باهاش چپ افتاد. این دشمنی تا دبیرستان ادامه پیدا کرد. فقط در انتهای فصل سومه که می‌بینیم یه ذره با میدوریا بهتر شده.

باکوگو در هدفش بسیار مصممه. فرقی نداره روبروش دختره یا پسر، معلمه یا ویلن. اون با کله میره تو دل مبارزه! قدرتش در مبارزه نزدیک بسیار خوب عمل می کنه. باکوگو معمولا نفر اول مسابقاته. اون از لحاظ درسی هم دانش آموز خوبیه. در جریان USJ هم خیلی خوب ظاهر شد و ویلن هارو ناکار کرد. بعد از اول شدن توی مسابقات UA توجه شیگاراکی تومورا رو به خودش جلب کرد. لیگ تبهکاران اونو دزدید و سعی کرد باکوگو رو ترغیب کنه تا بهشون بپیونده ولی باکوگو تسلیم نشد. اون بعدا با کمک دوستاش از جمله کیریشیما و میدوریا از مهلکه نجات پیدا کرد.

تودوروکی شوتوتودوروکی شوتو

لقب: ؟

تودوروکی شوتو، فرزند قهرمان شماره 2 جهان، یه پسر جذاب و ساکته. تودوروکی خیلی میونه خوبی با حرف زدن و نشون دادن احساساتش نداره. بخاطر بچگی سختی که از طرف پدرش بهش تحمیل شده، ازش متنفره. هدف تودوروکی اینه که پدرش رو کاملا پشت سر بزاره و به قهرمان شایسته ای تبدیل بشه. شوتو دو تا قدرت خیلی خوب داره. ایجاد یخ و آش. نصف بدنش آتش بیرون می ده و نصف دیگش یخ. بخاطر همین نصف موهاش قرمزه و نصفش سفیده. اون نیمه قرمز و آتش رو از پدرش و نیمه سفبد و یخی رو از مادرش به ارث برده.

زمانی که شوتو کوچیک بود اتفاق ناگواری براش افتاد. مادر شوتو از پدرش نفرت زیادی داشت. چون بزور با اون ازدواج کرده بود. همین مسئله باعث شد یک روز کنترلش رو از دست بده و یه کتری آب جوش بریزه رو صورت شوتو. روی اون قسمتی که به پدرش رفته. این اتفاق تاثیر بدی روی شوتو گذاشت. پدرش، مادرش رو به آسایشگاه فرستاد و نفرت شوتو رو از خودش بیشتر کرد. شوتو تا مدتها از این قضیه رنج می برد و نیمه آتشین خودش رو انکار می کرد. تا اینکه میدوریا رو دید و تونست با مشکلاتش کنار بیاد.

شوتو در مسابقات UA هم خوب عمل کرد و مقام دوم رو به دست آوورد. البته اگر از تمام قدرتش استفاده می کرد اول می شد. سر همین قضیه باکوگو به خون اون تشنه است! اون با میودوریا به سختی جنگید و در نهایت با دخالت میدنایت و سمنتو مسابقش با اون متوقف شد. چون کم مونده بود اون دوتا ورزشگاهو نابود کنن! میدوریا تنها کسیه که اون به عنوان دوست به حساب میارتش.

ایدا تنیاایدا تنیا

لقب: نماینده

ایدا تنیا، یه دانش آموز مرتب که بشدت نسبت به اخلاقیات حساسه. ایدا از اون تیپ شخصیت هایی هست که نمیشه باهاش برای پونز گذاشتن زیر صندلی معلم مشورت کرد. شاید ایدا در ابتدا خسته کننده به نظر برسه اما اون واقعا قابل تکیه و مهربونه. قدرت اون موتوریه که توی ماهیچه پاهاشه و باعث میشه سرعت ایدا بسیار زیاد بشه.

ایدا رو اولین بار برای آزمون ورودی UA می بینیم. جایی که چندبار بدجوری میدوریا رو خفت میده. اما بعدا میشه بهترین دوست میدوریا! اخلاقیات و قوانین خط قرمزهای اون هستن. اما ایدا تنیا یکی دوبار اونا رو برای نجات دوستاش زیر پا گذاشت. ایدا بسیار مسئولیت پذیره و در مواقع استرس زا کاملا می تونه خودش رو کنترل کنه. همین باعث شده اون نماینده کلاسشون بشه. همین مسئلیت پذیری ایدا در USJ باعث نجات همه شد. چون تنیا با تموم سرعت دوید تا آلمایت و بقیه رو باخبر کنه.

ایدا تنیا در مسابقات UA هم خوش درخشید و مشترکا با توکویامی مقام سوم رو گرفت. اما نتونست برای اهدای جوایز برسه. چون از بیمارستان زنگ می زنن و می گن برادر بزرگش که یه قهرمان معروف به اسم اینگنیوم هست، توسط یه افراطی بدجور زخمی شده. اون افراطی فردی به نام استین بود که به نام قهرمان کش معروف شده بود. ایدا که با خشم و انتقام کور شده بود، تصمیم گرفت تنهایی قهرمان کش رو بکشه. در این جا اگر تودوروکی و میدوریا به کمکش نیومده بودن، کشته شده بود. تنیا خیلی برای میدوریا احترام قائله و به عنوان دوست و رقیبش خیلی هواشو داره. واسه همین هم وقتی تودوروکی و میدریا برای نجات باکوگو رفتن، با اینکه برخلاف قوانین بود باهاشون رفت تا مراقبشون باشه.

اوراراکا اوچاکواوراراکا اوچاکو

لقب: اوراویتی

اوراراکا اوچاکو از اون دسته از شخصیت های بانمکه. واقعا باعث خوشحالیه که این دختر تو یه انیمه شونن انقد خوب عمل می کنه! (اکثر دخترای ژانر شونن ماستن:/ )

اوچاکو چان قدرتی داره که بهش می گن بی جاذبگی. اون می تونه خودش و اجسامی که بهشون دست می زنه رو معلق کنه و هر وقت بخواد رها کنه. اوچاکو توی مسابقات ورودی خوب عمل کرد و خوب ناخواسته باعث قبول شدن میدوریا شد. وسط امتحان ورودی UA، اوچاکو پاش زیر یه سنگ موند و نتونست از دست ربات بزرگی که بهش نزدیک می شد فرار کنه. وقتی همه فرار می کردن میدوریا اوچاکو رو دید و برای نجاتش دست بکار شد. با اینکه میدوریا هیچ امتیازی نگرفته بود، بخاطر نجات اوچاکو امتیاز ویژه گرفت.

اوچاکو بیشتر با ایدا و میدوریا صمیمیه. اما اون عاشق میدوریا است. سعی داره اینو مخفی یا انکار کنه اما خوب نمی تونه!میدوریا هم اونو دوست داره و خجالتی تر از اونه که بهش بگه! در مسابقات UA با اینکه میدوریا یه طعمه بزرگ بود، بازم باهاش هم تیمی شد و کمکش کرد. از بدشانسیش توی مسابقات دونفره به باکوگو برخورد کرد. با اینکه به سختی و هوشمندانه جنگید اما تفاوت قدرتشون فاحش بود و باخت. اوچاکو سعی کرد تو دوره کارآموزیش حسابی توی مبارزه تن به تن ورزیده بشه تا ضعفشو جبران کنه.

کیریشیما ایجیرو کیریشیما

لقب: رد رایوت

کیریشیما ایجیرو از شخصیت هایی هست که خیلی کیوته! یه پسر پر انرژی که خیلی دیر بهش برمی خوره. فوق العاده خوش قلبه و اولین کسیه که تونست قلب باکوگو رو نرم کنه. میشه گفت ایجیرو اولین کسیه که دوست باکوگو هست نه زیر دستش. قدرتش اینه که بدنش مثل سنگ سخت میشه. کیریشیما زیاد توی درس خوندن خوب عمل نمی‌کنه، واسه همین سر یادگیری از باکوگو کتک می خوره.

کیریشیما شخصیت شوخی داره. و اولین کسیه که متوجه شده باکوگو بر خلاف ظاهر و رفتار خشنش قلب خوبی داره. زمانی که در USJ به همراه باکوگو با ویلن ها می جنگید متوجه هوش زیاد اون شد. اون بعدا با باکوگو تو مسابقات UA تشکیل تیم داد که خیلی به بالا اومد باکوگو کمک کرد. بعدا تو مسابقات دونفره بهش باخت. اما باکوگو بیشتر تو نظرش قابل احترام اومد. وقتی باکوگو رو دزدیدن، کیریشیما برای نجاتش ریسک بزرگی کرد. اون حتی با تمام پس اندازش یه دوربین دید در شب خرید تا موقع نجات باکوگو با خودش ببره.  ایجیرو بقیه رو هم با خودش همراه کرد و تونست دوستشو نجات بده.

آیزاوا شوتا آیزاوا سنسی

لقب: پاک کننده

آیزاوا شوتا، بیشتر با نام آیزاوا سنسه شناخته می شه. اون سخت گیرترین، خفن ترین  و باحال ترین معلم UA هست. آیزاوا بیشتر از هرچیزی دوست داره بخوابه. پس همیشه یه کیسه خواب همراهش هست تا حتی تو کمترین فرصت ها هم بتونه بخوابه. قدرت اون بهش اجازه می ده با نگاه کردن به افراد، قدرتشون از بین بره. البته بعد از اینکه پلک بزنه قدرت ها به افراد برمی گردن. بخاطر این که این قدرت کار کنه، باید مدت زیادی به افراد زل بزنه که باعث شده خشکی چشم بگیره.

سختگیری های آیزاوا باعث شده بچه های کلاسش بیش از سایرین قوی بشن. اون معمولا تعداد زیادی از بچه هارو اخراج می کنه اما سالی که میدوریا و بقیه وارد UA شدن، اولین سالی بود که اون کسی رو اخراج نکرد. آیزاوا در حادثه USJ فداکاری زیادی کرد و تا آخرین نفس از بچه های کلاسش مراقبت کرد. آیزاوا ظاهر شلخته ای داره و از رسانه ها خوشش نمیاد. اما بازم بشدت جذابه.( قشنگ معلومه الگوی ادمینه!)

شیمورا تنکوشیکورا تنکو

لقب: شیگارامی تومورا

شیگاراکی تومورا، ویلنی که نمی شه گفت باید ازش متنفر بود یا براش دلسوزی کرد. نام اصلیش شیمورا تنکی هست. اون در بچگی شاهد کشته شدن پدر، مادر و خواهرش بوده. ولی هنوز نمی دونیم اونا چجوری کشته شدن. قدرت اون زوال هست. یعنی به هرچی دست بزنه، اون تجزیه میشه. ولی این قدرت ارادی نیست. پس شیگاراکی توی استفاده از قدرتش محتاطانه عمل می کنه. یه تئوری میگه مرگ خانواده شیمورا به خاطر مسلط نبودن اون در اون زمان به قدرتشه. و انگار به طور ناخواسته باعث مرگ اونا شده.

شیگاراکی به عنوان رهبر لیگ تبهکاران شناخته میشه. اما اون چیزی به جز یه مهره نیست. مهره گردان اصلی All for One هست. کسی که از بچگی از شیمورا نگهداری کرده. البته اون از روی نیت خیر این کارو نکرده. شیگاراکی نوه استاد آلمایت  یعنی شیمورا نانا هست. All for one با علم به این قضیه شیمورا رو شستشوی مغزی داد تا در آینده بتونه ازش در مقابل آلمایت استفاده کنه. شیگاراکی بسیار به All for one علاقه داره و ازش به عنوان پدر خوانده و سنسی(استاد) یاد می کنه.

شیگاراکی چند حمله که به قصد نابودی یا زیر سوال رفتن آلمایت رو رهبری کرد. اولیش حادثه U.S.J بود. جایی که اون به یکی از محل های ایزوله تمرین بچه های کلاس A-1 (کلاس میدوریا و دوستاش) حمله کرد. قصد اون این بود که یه هیولا به اسم نومو که صرفا برای کشتن آلمایت طراحی شده رو به جونش بندازه. منتها اون روز آلمایت از کلاس مرخصی گرفته بود. شیگاراکی تمام راه های ارتباطی رو به بیرون، از جمله امواج رادیو و تلفن رو مسدود کرد. شیگاراکی حساب همه چیز رو کرده بود. اما خوب اون قدرت بچه هارو دست کم گرفته بود. ایدا تنیا از مهلکه فرار کرد و رفت تا خبر اومدن اونهارو به آلمایت و بقیه بده. طی یک نبر نفس گیر، آلمایت موفق شد نومو رو شکست بده ولی آسیب زیادی دید. و زمانی که می تونست به حالت عضله ایش تبدیل بشه از 3 ساعت هم کمتر شد.

دومین حمله اون به شهر بود. اون نومو هارو توی سطح شهر رها کرد تا باعث آشوب بشه. همچنین اون می خواست زیر سایه شهرت استین قهرمان کش قرار نگیره و صرفا وجودش رو یادآوری کنه. بعد از اون سعی کرد افرادی رو به گروهش اضافه کنه و لیگ تبهکاران رو گسترش بده. بعد از نفوذ به مدرسه و اطلاع پیدا کردن از محل اردوی دانش آموزی بچه های کلاس A-1 و B-1 بهشون حمله کرد و باکوگو رو دزدید. البته شیگاراکی شخصا در این عملیات حظور نداشت. آلمایت و بقیه قهرمانها به همراه پلیس برای دستگیری لیگ تبهکاران رفتن ولی سنسی همه رو نجات داد و پیش خودش آورد. بعد از اون با دخالت میدوریا، کیریشیما، تودورکی، ایدا و یائویوروزو باکوگو از محل درگیری دور شد و نجات پیدا کرد.

آل فور وانall for one

All for one

All for one یا همه برای یکی، اصلی ترین ویلن مجموعه است. خطرناکترین ویلن دنیا و دشمن قسم خورده آلمایت. کسی که آلمایت رو مجبور به بازنشستگی کرد. اون قدرت ویرانگری داره که بهش اجازه می ده قدرت های دیگران رو بدزده. اون حتی میتونه قدرت کسی رو بگیره و به شخص دیگه ای منتقل کنه. ترکیب قدرت های زیاد و استفاده هوشمندانه از اون ها از همه برای یکی یه هیولای قدرتمند ساخته.

اون بسیار باهوش و البته صبوره. همه برای یکی نوه استاد آلمایت، یعنی شیگاراکی رو دزدید تا هم بتونه به عنوان جانشینش بزرگش کنه و هم آلمایت رو ناتوان به ضریه زدن به نوه استادش کنه. هم اکنون اون در تارتاروس تحت بازداشت و مراقبت شدید قرار داره. بیش از این اطلاعاتی از این ویلن قدرتمند در دست نیست.

دانلود اوپنینگ و اندینگ های مدرسه قهرمانانه من

میتونید در این قسمت اوپنینگ مدرسه قهرمانانه من رو به صورت موزیک دانلود کنید.

[av_table purpose=’tabular’ pricing_table_design=’avia_pricing_default’ pricing_hidden_cells=” caption=” responsive_styling=’avia_responsive_table’ av_uid=’av-t9ok25′ id=” custom_class=”] [av_row row_style=” av_uid=’av-ro1kzh’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-p0rdbx’]نام انیمه: مدرسه قهرمانانه من[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-osmdhp’]تاریخ انتشار مانگا: 7 جولای 2014
تاریخ پخش انیمه: 3 آوریل 2016[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-mxkjcd’]ژانر: اکشنف کمدی، مبارزه ای، قدرت های فوق العاده
[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-knsnel’]زمان میانگین هر قسمت: 24 دقیقه[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=” av_uid=’av-jikdrh’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-gvobd9′]به انگلیسی: My Hero Academia[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-gbmnfh’]رده سنی: 15+[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-dfcd3x’]امتیاز IMDB: 8/5[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-czs3ct’]کارگردان: Kenji Nagasaki[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=” av_uid=’av-aw7jjh’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-9j7cql’]به ژاپنی: Boku No Hero Academia

僕のヒーローアカデミ[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-7hkgn1′]تعداد فصل ها: 4 فصل تایید شده

جمعا 63 قسمت انتشار یافته[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-59iax9′]شرکت تولید کننده: Studio Bones

شرکت پخش کننده: JNN[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-4pwpot’]شخصیت های اصلی: آلمایت، میدوریا ایزوکو، باکوگو کاتسوکی، تودوروکی شوتو، آل فور وان، شیگاراکی تومورا[/av_cell][/av_row]