روایتی از خون، عشق و ترس با کلی خونآشام!

ترجمه کتاب  سردترین دختر در سردشهر برای اولین بار توسط تیم ترجمه iransafehouse! . لطفا با حمایت از ما از طریق خرید چپترهای ترجمه شده، به ادامه کار دلگرممان کنید!

این کتاب از جمله پرفروش ترین تک رمان های هالی بلک هست. داستان این کتاب بشدت زیبا، جذاب و دل نشینه. بهتون قول می دم با یک کتاب مثل گرگ و میش طرف نیستید!

کتاب جوایز زیادی رو برده. از جمله :

School Library Journal Best Book of the Year ،2013

Texas’s Tayshas Reading List Top Ten ،2014

YALSA Best Fiction for Young Adults ،2014

YALSA Amazing Audiobooks for Young Adults ،2014

کتاب سردترین دختر در سردشهر در سال 2013 منتشر شد. با اینکه خواننده ها خیلی علاقه داشتند که کتاب دنباله داشته باشه، ظاهرا هالی بلک قصدی برای نوشتن دنباله نداره. این کتاب جزو پرفروش ترین های نیویورک تایمز بوده. مترجم این کتاب Inspiration_63 هست. اگر نظر یا پیشنهادی براش دارید، زیر همین پست بنویسد. لطفا بعد از خوندن کتاب نظراتتون رو اعلام کنید.

خلاصه کتاب

تانا در دنیایی زندگی می‌کند که شهرهای محصور به نام سردشهر (Coldtowns) وجود دارند. در آن‌ها، هیولاهای قرنطینه شده و انسان‌ها با ترکیبی خونین از شکارچی و طعمه قاطی می‌شوند. تنها مشکل این است که وقتی از دروازه سردشهر عبور می‌کنید، هرگز نمی‌توانید آنجا را ترک کنید.

یک روز صبح، پس از یک مهمانی کاملا معمولی، تانا خود را در میان اجساد همکلاسی هایش میابد. تنها بازماندگان دیگر این قتل‌عام، دوست پسر سابق دوست‌داشتنی، آلوده و عصبی و یک پسر مرموز که گرفتار یک راز وحشتناک است، هستند. تانا پریشان و مصمم وارد یک مسابقه در برابر زمان می‌شود تا هر سه آن‌ها را نجات دهد، تنها راهی که او می‌داند چگونه این کار را بکند این است: مستقیم رفتن به دِل شریر و ثروتمند خودِ سردشهر.
سردترین دختر در سردشهر، داستانی اصیل ازخشم و انتقام، احساس گناه و وحشت، عشق و نفرت است.

دانلود ترجمه کتاب the coldest girl in coldtown

، رمان سردترین دختر در سردشهر

چپتر 1 رو رایگان گذاشتیم تا با کتاب آشنا بشید و اگر دوست داشتید، چپترهای دیگه رو خریداری کنید. ولی نگران نباشید. قیمتشون زیاد نیست.

گزیده ای از متن کتاب

آشپزخانه خالی بود. روی پیشخوان، مشروب های سررفته و نوشابه های پرتغالی ریخته شده بودند و خیسی شان را مشتی چیپس سیب زمینی به خود گرفته بود. تانا داشت به سمت قهوه جوش می رفت، که چشمش خورد به آن سمتِ زمینی که کفِ آن با مشمع فرشی سیاه و سفید پوشیده شده بود، درست سمت دیگرِ چارچوبِ دری که به اتاق نشیمن باز می شد آن جا یک دست دید. انگشت هایش مثل زمانِ خوابیدن، صاف و کشیده بودند. خیال تانا راحت شد. هنوز کسی بیدار نشده بود، همین. شاید او اولین کسی بود که بلند شده بود. گرچه وقتی به نوری فکر کرد که از پنجره ی دستشویی به داخل تابیده بود، به نظرش رسید که خورشید در بالای آسمان باشد.

با این حال، هر چه بیشتر به دست زل می زد، بیشتر متوجه ی رنگ پریدگیِ عجیبش و رنگ آبیِ پوست اطراف ناخن ها می شد. قلب تانا به تپش افتاد و قبل از اینکه ذهنش به خودش بیاید، بدنش واکنش نشان داد. به آرامی قهوه جوش را سر جایش روی پیشخوان برگرداند و خودش را مجبور کرد که با قدم های محتاطانه زمین آشپزخانه را طی کند، تا اینکه از آستانه ی اتاق نشیمن رد شد.

جلوی خودش را گرفت که جیغ نکشد.

راه راه های خون خشکیده، مانند یکی از بوم های نقاشیِ جکسون پولاک، روی فرشِ خرمایی رنگ پاشیده شده و آن را شقو و مشکی رنگ کرده بود. روی دیوار، رگه های خون بود و جای چندین دست، روی سطحِ بژِ رنگ و رو رفته لک انداخته بود. و جسد. ده ها جسد.

اطلاعات کلی’ responsive_styling=’avia_responsive_table’ id=” custom_class=” av_uid=’av-sarxt3′] [av_row row_style=” av_uid=’av-levhcl’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-j8hz9x’]نام اصلی: The Coldest Girl in Coldtown[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-gzhyf9′]نویسنده: هالی بلک
Holly Black[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-1ioqc5′]سال انتشار:2013[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-dxcjsl’]تعداد چپترها: 37 چپتر [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-d0vcqt’]تعداد صفحات: 289 صفحه[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=” av_uid=’av-bcekjp’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-9gxxzp’]ژانر: فانتزی، وحشت، عاشقانه[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-ozued’][/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-6cxg8l’]ISBN : 0316213101[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-3vm7s5′]اقتباس سینمایی: ندارد[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-28zvk5′]مترجم: Inspiration_63

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.