رویای شفاف ، مدینه فاضله خیالپردازها!

کنترل خوابتو بدست بگیر (راهنمایی بر رویای شفاف)

اکثر ما فیلم inception رو دوست داریم. نه فقط برای دیدن دی کاپریو، تام هاردی یا کیلیان مورفی، بلکه چون یه ایده جالب توش وجود داره. کنترل  دنیایی که خلق می کنیم. کنترل کردن بهمون حس قدرت می ده. واسه همینه بازی های کامپیوتری هم انقدر طرفدار دارن. میل به کنترل برای قدرت اجتناب ناپذیره. حالا اگر بهتون بگم این کار فقط مال تو فیلما نیست و در واقعیت هم میشه انجامش داد چی؟

به رویا بینی حرفه ای می گن، رویای شفاف یا Lucid Dream. نه جادو جنبله، نه با جن و روح و این جور چیزا سر و کار داره. تکنیکیه که باهاش می تونید خواب هاتون رو کنترل کنید و جهان ایده آلتون رو بسازید. یه بازی کامپیوتری که سازندش خودتونید. جهانش مال شما است و هرکاری بخواید توش انجام می دید. با هشیاری کامل!

به چه دردی میخوره؟

خیلی ها از رویای شفاف برای تمرین کردن مهارت هاشون استفاده می کنن. خیلی ها امیال غیر قانونیشون رو ارضا می کنن. چون جهان خواب زیر نظر هیچ کس نیست. فقط و فقط متعلق به خودتونه. رویای شفاف بهتون اجازه میده یه قادر مطلق توی دنیای خودتون باشید. می تونید با کابوس هاتون بجنگید. با ترس هاتون روبرو بشید و فتحشون کنید.

توی رویای شفاف ، اون نامه ای که هیچوقت از هاگوارتز نرسید رو بگیرید. به والینور سفر کنید و ملکور رو ببنید. بازی تاج و تخت رو بصورت زنده، زندگی کنید و هرآنچه که توی این دنیای واقعی خسته کننده ممکن نیست رو ممکن کنید.

چه باحال؟ سخته آیا؟

نه! هرکسی میتونه انجامش بده. چون همه خواب می بینن. جالبه بدونید تمریناش تا حد زیادی شباهت به فیلم inception داره. خودتون بخونید بهتر می فهمید. مدتش از یک شب تا یک هفته متغییره. بستگی به تمرین هاتون داره. برای ادمین شب اول اتفاق افتاد و زد دهن پنی وایز رو … .

موجودات غیر ارگانیک هم می بینم؟

نه بابا. از این خبرا نیست. جن و من در کار نیست. شمایید و ناخودآگاهتون. همچنین قرار نیست توی یک رویا گیر کنید. نه ما دام کاب هستیم، نه ماده بیهوشی بهمون تزریق شده. اراده کنید می تونید بیدار شید. فرق رویا و واقعیت هم خودتون تنظیم می کنید.

من حوصله تمرین ندارم. نمیشه راحت تر انجامش بدم؟

یه چشم بندی هست که برای دیدن رویای شفاف طرحی شده. زمانی که در خواب عمیق هستید، چشمتون حرکات خاصی رو انجام میده و چشم بند متوجه میشه دارید خواب می بینید. اون با نشون دادن یه نور قرمز بهتون می فهمونه خوابید. شما اون نور رو توی رویا می بینید. و اینجا است که می تونید با ناخودآگاهتون بیشتر آشنا بشید. دی جی کالا ندارتش. تا تاریخ نوشتن این متن، قیمتش 1 میلیون و هشتاد و پنج هزار تومنه. 🙂 . اگر پولشو دارید که هیچی، اگر ندارید، با همین کتاب اصولی یادش بگیرید.

دانلود ترجمه کتاب راهنمایی بر رویای شفاف

A Field Guide to Lucid Dreaming: Mastering the Art of Oneironautics

5800تومان
5800تومان

در خلاصه کتاب آمده:

تصور کنید که قادر به پرواز هستید. از دیوارها عبور کنید. تغییر شکل دهید. در زیر آب نفس بکشید. تصور کنید که رویاهای شبانه خود را با همان آگاهی که در حال حاضر دارید تجربه کنید. حافظه و آگاهی خود را به طور کامل اجرا کنید. تصور کنید که از این قدرت استفاده می کنید و خلاقانه تر شوید، مشکلات را حل کنید، و یک حس عمیق رفاه را کشف می کنید.

این رویای شفاف است توانایی این که بدانید دارید خواب می بینید، و سپس آگاهانه رویای خود را کشف کنید و عناصر خواب را تغییر دهید.. راهنمایی بر دیدن رویای شفاف، با تصاویری مهیج و ریترو (نوعی استایل نقاشی)، دقیقا نشان می‌دهد که چطور این کار را انجام دهید. نوشته شده توسط 3 رویابین حرفه ای، این کتابچه راهنما قدم به قدم به خواننده یاد ی دهد چگونه با دنیای رویاهاش ارتباط برقرار کند از طریق امکانات بی شماری از آنچه ممکن است در زمان شفاف شدن رویایش و سفر در رویا را تجربه کند.

خوانندگان با یاد گرفتن در مورد مرحله قدرتمند خواب یعنی سطح REM_می توانند پنجره ای به سمت رویای شفاف باز کنند. توانایی به یاد آوری خواب را با نگهداری یک ژورنال حفظ کنید. اهمیت بررسی واقعیت مانند انگشت در طول روز، سعی کنید انگشت خود را از کف دست تان رد کنید؛ سپس، هنگامی که واقعا این کار را با موفقیت انجام می‌دهید، خواهید دانست که در رویا هستید. و زمانی که شفاف شوید، چطور باید بیشتر ین استفاده را از آن ببرید. هر بار که خواب می‌بینید، شما در سواحل چشم‌انداز درونی خود بیدار می‌شوید. یاد بگیرید که یک دنیای شگفت‌انگیز و هیجان‌انگیز را با راهنمایی بر دیدن رویای شفاف کشف کنید. در این کتاب تکنیک هایی یاد می گیرید تا خواب هایتان را لذت بخش تر کنید، به کابوس هایتان پایان دهید و دنیایی را تجربه کنید که نظیر ندارد.

اطلاعات کلی’ responsive_styling=’avia_responsive_table’ id=” custom_class=” av_uid=’av-sarxt3′] [av_row row_style=” av_uid=’av-k3rhfl’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-ihl075′]نام اصلی:A Field Guide to Lucid Dreaming: Mastering the Art of Oneironautics[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-hoqzdd’]نویسنده: Dylan Tuccillo Jared Zeizel ,Thomas Peisel [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-giipfl’]سال انتشار: 2013[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-e2bzb5′]تعداد بخش ها: 6 بخش [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-c2m3s1′]تعداد صفحات: 288 صفحه[/av_cell][/av_row] [av_row row_style=” av_uid=’av-13n529′][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-8yrecx’]موضوع: رویای شفاف[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-7ojay9′]مترجم: dilmaj[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-5n09qp’] ISBN-13: 978-0761177395[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-49ssld’]زمینه: روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.