مجموعه ای خاص و بشدت دوست داشتنی

آماده باشید تا قلبتون از جا کنده بشه جون این رمان همین کارو باهاتون می کنه! رمان vampire girl از پرطرفدارترین رمان های فانتزی-خوناشامیه که خیلی ها دوست دارن به فیلم تبدیل بشه. این رمان بین 100 رمان فانتزی پرفروش آمازون قرار داره و در سال 2016 برای بهترین رمان از سایت goodreads نامزد شد. فکر نکنید با یه رمان تین ایجری ساده طرفید! اگر اینجوری فکر می کنید، خوب باید بگم قراره سورپرایز بشید! و بهتون قول می‌دم خوناشاما قرار نیست اکلیلی باشن. شخصیت دختر هم یه کاسه ماست نیست!

خلاصه کتاب

شاهزادگان جهنم به دنبالت می­آیند…آماده ای؟

فکر می­کنی تنهایی قدم زدن در شب امن است. اینطور نیست. فکرمی­کنی تنها خطر ممکن بقیه­‌ی انسان­ها هستند. اینطور نیستموجودات شیطانی واقعی‌­اند. خون­آشام­ها واقعی ‌اند. و من دارم یکی از آنها می­‌شوم.

من آرییانا اِسپرو هستم. من یک دختر معمولی با یک زندگی عادی بودم، تا اینکه مادرم به کما فرو رفت. حالا من تنها امید او هستم. او وارد یک معامله با شیطان شده­؛ و درست در روز تولد 18سالگی ­ام او آمده تا به این معامله پایان دهد. ولی راهی برای نجات مادرم وجود دارد. شاهزادگان جهنم چیزی بیشتر از مادرم می­خواهند. آنها به دنبال من هستند.

قبول کرده ­ام تا روحم را در ازای رهایی مادرم به آن­ها بفروشم و با یکی از شاهزاد­ه­ ها ازدواج کنم. سوگندخون را امضا می­کنم، به یکی از آنها تبدیل می­ شوم و برایشان جانشینی به دنیا می‌­آورم. شاهدخت جهنم خواهم شد و در عوض آن مادرم زنده می‌­ماند.

آتشی سوزان را پیش­بینی می‌­کردم، انتظار درد و رنج را داشتم. انتظار زیبایی را نداشتم. توقع جادو را نداشتم. توقع عشق را نداشتم.اما شاهزاده­ها رازهایی را از من پنهان می­‌کنند. رازهایی که می­تواند همه چیز را درهم بشکند.

دانلود ترجمه رمان vampire girl

درباره مترجم

1 .تو کی هستی؟

سالم خدمت شما خواننده عزیز. Flamingo هستم، مترجم  مجموعه کتابهای
Vampire Girl.

2 .چیشد که اصن اومدی تو اینکار؟

همیشه از خوندن رمان و داستانهای فانتزی و تخیلی لذت میبردم. بعد از چندسال به این نتیجه
رسیدم که خیلی بهتر میشد اگه میتونستم یه کتاب رو به زبان اصلیش و به عبارتی به قول نویسندش بخونم. دیگه از خوندن داستانهایی که به دست یه مترجم سانسور میشدن و مترجم توی اونا دخل و تصرف داشت لذتی نمی بردم. شروع کردم به خوندن اصل کتابا و گفتم حاال که خودم دارم از اینکار لذت میبرم، چرا این لذت و با بقیه سهیم نشم؟! به همین ترتیب کارم رو به عنوان یه مترجم شروع کردم.

3 .چی خوندی؟ چیکارهای؟

دانشجوی دکترای عمومی دامپزشکی هستم. از اسم مستعارم هم که مشخصه عاشق حیونام!

4 .کتابای مورد علاقت چیا هستن؟ نویسنده مورد علاقت کیه؟

کتابای زیادی خوندم ولی از شما چه پنهون که یه کتاب مسیر پر پیچ و خمی رو باید طی کنه تا
بتونه عنوان “کتاب موردعالقهی من” رو کسب کنه. توی ژانر کالسیک: بینوایان ،مردی که میخندد ،داستان ندیمه. ژانر تخیلی: دختر خونآشام و کتابهای دارن شان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.