ترجمه کتاب the haunting of hill house برای اولین بار!

تیم ترجمه خانه امن رمان تسخیر خانه هیل را برای بار اول ترجمه کرده است. لطفا با حمایت از ما از طریق خرید چپترهای ترجمه شده، به ادامه کار دلگرممان کنید!

رمان تسخیر خانه هیل، از داستان های بسیار محبوب شرلی جکسون هست. این رمان بعداز اینکه نتفلیکس یه برداشت آزاد ازش ساخت، بیشتر سر زبون ها افتاد. جالبه بدونید کتاب خیلی از سریالش وحشتناک تره. البته باید اشاره کنم که نسخه کتاب، مثل سریال نیست. میشه شباهت هایی رو دید ولی مثل هم نیستند. داستان رمان تسخیر خانه هیل درباره « دکتر مونتاگو » هست که همیشه  دنبال نشانه ای از وجود موجودات ماورالطبیعی هست. سه نفر دیگه به نام های « تئودور » دستیارش، « النور» زنی با گذشته مبهم  و « لوک » وارث عمارت هیل همراه دکتر هستند. اولش اقامت آنها بسیار ساده و عادی به نظر می رسه اما خیلی زود ارواح عمارت هیل، سرنوشت همه ساکنان رو تغییر می دن.

رمان تسخیر خانه هیل هر 15 روز یکبار آپلود می شود. مترجم این عنوان فاطمه مباشری است. اگر صحبتی با مترجم دارید، زیر همین پست در قسمت دیدگاه ها براش بنویسید.

خلاصه کتاب

دکتر مونتاگو که برای اولین بار توانسته خانه ای که واقعا تسخیر شده است را پیدا کند، از این بابت بسیار هیجان زده است. او برای بررسی خانه، تصمیم می گیرد که مدتی درآن اقامت کند. او از 4 نفر دیگر هم دعوت می کند تا با او همراه شوند اما یک خانه تسخیر شده، چیزی نیست که بخواهید با آن شوخی کنید… .

دانلود ترجمه کتاب the haunting of hill house

رمان تسخیر خانه هیل

قسمتی از متن کتاب

هیچ موجود زنده ای نمی تواند برای مدت طولانی به طور خالص و با سلامت عقل، تحت شرایط واقعیت مطلق ادامه دهد؛ حتی فرضیه ای توسط برخی مطرح است که چکاوکها و جیرجیرک ها نیز خواب می بینند. خانه هیل، عاقل نیست، خودش در برابر تپه های خود ایستاده، و تاریکی را در درون خود نگه داشته است. هشتاد سال این چنین ایستاده بود و ممکن است هشتاد سال دیگر نیز بایستد. در داخل، دیوارها به صورت عمود ادامه دارند، آجرها به طور مرتب در کنار هم قرار دارند، کفها محکم و درها به طور محسوسی بسته هستند. سکوت به طور پیوسته در برابر چوب و سنگ خانه هیل در جریان است، و هرچه که در آنجا قدم می‌زد، تنها قدم می‌زد.

دکتر جان مونتاگو دکتر فلسفه بود. وی مدرک خود را در انسان شناسی گرفته بود، و یک احساس مبهمی در این زمینه داشت، گویی می تواند به میل واقعی خود یعنی آنالیز جلوه های ماوراء طبیعی نزدیک شود. وی در مورد استفاده از عنوان مدرک خود کاملاً تردید داشت، زیرا تحقیقات وی کاملاً غیرعلمی بود، وی امیدوار بود جریانی از احترام، حتی اعتبار علمی، را از تحصیلات خود قرض بگیرد. از نظر مالی و همچنین مباهات، برای او معامله با ارزشی بود، او برای اجاره کردن خانه هیل به مدت سه ماه، مرد گدایی نبود، اما انتظار داشت که زحماتش را در این تعقیب با شور و هیجان با انتشار کار قطعی خود در مورد دلایل و عوامل اختلالات روانی در خانه ای که معمولاً تحت عنوان “تسخیر شده” شناخته می شود، کاملاً جبران کند. او در تمام زندگی به دنبال خانه ای که واقعاً تسخیر شده باشد، بود. هنگامی که درباره  خانه هیل شنید در ابتدا مشکوک بود، سپس امیدوار، و بعد از آن خستگی ناپذیر، حالا که خانه را پیدا کرده بود، رهایش نمی کرد.

اطلاعات کلی’ responsive_styling=’avia_responsive_table’ id=” custom_class=” av_uid=’av-sarxt3′][av_row row_style=” av_uid=’av-kyi348′][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-ik5syw’]نام اصلی: The Haunting of Hill House[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-hu30o8′]نویسنده: شرلی جکسون
Shirley Jackson[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-fc3zqg’]سال انتشار: 1959[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-en3cw8′]تعداد چپترها: 9 چپتر [/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-c1pay0′]تعداد صفحات: 208 صفحه[/av_cell][/av_row][av_row row_style=” av_uid=’av-aqszmg’][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-8vm0ag’]ژانر: فیکشن، وحشت، روانشناختی، گوتیک[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-t6joo’]مترجم: فاطمه مباشری[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-5e3ejc’]ISBN-13: 978-0143039983[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-3sfsbc’]اقتباس سینمایی: دارد
یک سریال 10قسمتی تولید Netflix[/av_cell][av_cell col_style=’avia-desc-col’ av_uid=’av-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.